STYLIZACJA PAZNOKCI

Manicure

Metoda żelowa - pozwala na uzyskanie satysfakcjonującej długości oraz kształtu paznokci
• Hybryda na naturalną płytkę – to manicure utrzymujący się znacznie dłużej niż tradycyjny lakier.
• Manicure tytanowy – jest to idealna alternatywa dla Pań które mają problem z cienką i kruchą płytka paznokcia, idealnie zastąpi lakier hybrydowy, ponadto tytan posiadający witaminę A, D i E odżywi płytkę paznokcia.
• Manicure klasyczny – wykonywany dokładnie i precyzyjnie przy użyciu najwyższej jakości lakierów dostępnych na rynku, w naszej ofercie znajdziecie między innymi:
• manicure french
• manicure z malowaniem
• manicure z malowaniem + zdobienie

Pedicure

Pedicure klasyczny jest to zabieg polegający na ścięciu zbędnego naskórka, obejmuje również uporządkowanie paznokci i skórek, malowanie paznokci lakierem dwutygodniowym lub hybrydowym
.

Półpedicure jest to zabieg polegający głównie na uporządkowaniu paznokci i ich pomalowaniu.

Manicure japoński
Manicure japoński jest zabiegiem pielęgnacyjnym skierowanym dla osób borykających się z problemem łamliwych, kruchych i rozdwajających się paznokci. Zabieg polega na wcieraniu pasty, w składzie której znajdziemy: keratynę, pyłek pszczeli, witaminy A i E oraz krzemionka z Morza Japońskiego. Na koniec wciera się puder zabezpieczający i nabłyszczający. Po takim zabiegu możemy cieszyć się zdrowymi, lśniącymi jak różowa perła paznokciami.

SYSTEM IBX
SYSTEM IBX to dwuczęściowy pielęgnacyjny zabieg dla paznokci. Działa odbudowująco na osłabione paznokcie, zapobiega ich rozdwajaniu, kruszeniu się i łuszczeniu. Paznokcie po nim rosną gładkie, mocniejsze i dłuższe, mają zdrowy połysk oraz naturalny kolor.

wyślij zgłoszenie

Dziękujemy !

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego salonu :)

Wypełnij formularz zgłoesznia a nasza konsultantka się z Tobą skontaktuje :)