PRACOWNIA FRYZJERSTWA

Oferujemy Państwu pełen zakres usług fryzjerskich: strzyżenia damskie, męskie, dziecięce. Strzyżenie gorącymi nożyczkami. Polerowanie włosów. Koloryzacje produktami najwyższej jakości m.in.: Ombre, Sombre, Baby Lights, Pasemka, Baleyage etc. Brazylijskie prostowanie włosów. Wspaniałe upięcia okolicznościowe: ślubne, weselne, komunijne, studniówkowe, do sesji fotograficznych itp. Przedłużanie włosów metodą keratynową lub ringową, doczepianie pasm. Bezpłatne strzyżenia w ramach akcji charytatywnej przekazywania włosów dla fundacji walczących z nowotworami oraz innymi chorobami u dzieci i kobiet.

Dzisiejsze czasy to moda na piękny wygląd. Każdy z nas chce prezentować się wyjątkowo i czuć doskonale we własnej skórze. Nasi profesjonaliści Styliści Fryzur z wieloletnim doświadczeniem dołożą wszelkich starań, aby zapewnić Państwu takie doznania. Posiadamy bogatą ofertę usług, z których komponujemy indywidualne programy pielęgnacji dla najbardziej wymagających Klientów.

POLEROWANIE WŁOSÓW

Nowoczesna metoda, która poprawia kondycję włosów bez konieczności utraty ich długości. Polega na pozbyciu się rozdwojonych końcówek w 90-100 %, które są skutkiem negatywnych czynników środowiska, złej wody, nasłonecznienia, częstego prostowania i suszenia włosów. Prosty zabieg w kilka minut przywróci Twoim włosom zdrowy wygląd na długi czas. 

BRAZYLIJSKIE (KERATYNOWE) PROSTOWANIE WŁOSÓW

To zabieg, którego celem jest uzyskanie efektu perfekcyjnie wygładzonych, pięknych, odżywionych i lśniących włosów za pomocą odbudowy ich struktury. Keratyna to naturalny budulec odpowiedzialny za kondycję i zdrowy wygląd włosów, dlatego zabieg ten nie jest tak szkodliwy jak inne trwałe, chemiczne preparaty prostujące. Terapia keratynowa jest świetną alternatywą dla tych, którzy chcą się pozbyć ciągłego stosowania prostownicy i niszczenia włosów.

PIELĘGNICA 

Nowy trend w dziedzinie pielęgnacji włosów. Kuracja na chłodno z wykorzystaniem ultradźwięków i podczerwieni zapewnia regenerację zniszczonych tkanek włosów oraz stymuluje cyrkulację krwi w skórze głowy. Zabieg pielęgnicy sprawia, że włosy są zdrowsze, silniejsze, grubsze, błyszczące, jedwabiste, jak również uzyskują pogłębiony kolor.

GORĄCE NOŻYCZKI 

Thermocut System to zabieg polegający na strzyżeniu włosów, ale i jednoczesnej pielęgnacji ich końcówek. Nożyczki termiczne doskonale współpracują z włosami rozdwajającymi się, mającymi tendencje do częstych uszkodzeń.


Główne zalety strzyżenia gorącymi nożyczkami:

* likwiduje rozdwajanie się końcówek włosów

* dodaje włosom sprężystości i elastyczności

* pobudza włosy do samoregeneracji


wyślij zgłoszenie

Dziękujemy !

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego salonu :)

Wypełnij formularz zgłoesznia a nasza konsultantka się z Tobą skontaktuje :)