PODOLOGIA - GABINET PODOLOGICZNY

Pedicure klasyczny oraz leczniczy. W naszym salonie wykonujemy pedicure klasyczny frezarkowy z pomalowaniem odżywką, lakierem klasycznym bądź hybrydowym, może być z użyciem kwasu alkaicznego jeżeli na podeszwie stopy jest gruba warstwa zrogowaciałego naskórka. Mamy w ofercie również pedicure leczniczy w trakcie którego usuwamy odciski bądź modzele powodujące dyskomfort oraz trudności w chodzeniu. Wykonujemy również rekonstrukcję paznokci. Po profesjonalnym wykonaniu pedicure poprawia się ogólne samopoczucie, stopy wyglądają estetycznie, a paznokcie są zadbane.

Nagniotki czyli odciski są to uwypuklone zgrubienia naskórka. Charakteryzują się centralnie ułożonym rdzeniem, który sięga głęboko do unaczynionej i unerwionej warstwy skóry. Ucisk tego miejsca powoduje ból, który zwiększa się podczas chodzenia, delikatnie usuwamy je frezarką za pomocą specjalnego wiertełka.

Klamry VHO. Klamra podnosi boczne brzegi płytki paznokciowej i powoduje zmniejszenie nacisku na wał paznokciowy. Dzięki zastosowaniu klamry można uniknąć interwencji chirurgicznej. Stosuje się we wszystkich stadiach chorobowych wrastania paznokcia, Klient po założeniu klamry może od razu wrócić do swoich zajęć.

wyślij zgłoszenie

Dziękujemy !

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego salonu :)

Wypełnij formularz zgłoesznia a nasza konsultantka się z Tobą skontaktuje :)

masz pytania dotyczące naszych zabiegów?

Zapraszamy do kontaktu z nami