ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Mezoterapia rollerem
Zabieg mezoterapii rollerem polega na wprowadzeniu w głąb skóry substancji odżywczych, minerały, kompleksy witaminowe, wyciągi roślinne. Ich zadaniem jest stymulowanie komórek do szybszej regeneracji. Mają działanie liftingujące, odmładzające i przeciwzmarszczkowe. Mikronakłuwanie prowadzi do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny. Zabieg wykonywany jest po znieczuleniu skóry twarzy. Najlepsze efekty można osiągnąć po wykonaniu serii zabiegów około 3-4 w odstępach co 2-3 tygodnie.

Peeling ziołowy JADWIGA
Często jest tak, że w walce z trądzikiem zawodzi wszystko. Setki złotych wydane na specjalistyczną pielęgnację, mnóstwo wizyt u lekarzy, dermatologów, wyniszczające organizm kuracje antybiotykowe, a efekty wciąż niezadawalające. Dlaczego warto spróbować JADWIGI ??? Jest to zabieg głębokiego oczyszczania i złuszczania skóry, polecany dla cery tłustej i trądzikowej, to specjalna ziołowa mieszanka skomponowana i opatentowana przez mgr Jadwigę Użyczyn. Ma on za zadanie intensywnie złuszczyć naskórek, pozytywnie wpływając na procesy jego odnowy. Zabieg pomaga złagodzić trądzik, likwidować efekty potrądzikowe, spłycić zmarszczki u osób młodych jak i w podeszłym wieku, usunąć przebarwienia. Skóra staje się bardziej matowa i rozjaśniona, poza tym zmniejsza pory, blizny, przebarwienia, rozstępy skórne, likwiduje zaskórniki oraz nadmierne zrogowacenie naskórka. Peeling powoduje odmłodzenie skóry poprzez wzmożenie produkcji kolagenu i elastyny. Nadal się zastanawiacie? Nie ma na co czekać, warto spróbować :)

Peeling chemiczny (kwasy)
Peeling chemiczny to złuszczanie zewnętrznych powłok skóry przy użyciu środków chemicznych, których działanie ogranicza się wyłącznie do warstwy rogowej naskórka. Wskazaniami do peelingów chemicznych są: szorstka, zrogowaciała warstwa naskórka, przebarwienia, blizny, łojotok, trądzik, zmarszczki, utrata jędrności i elastyczności skóry. Przed zabiegiem trzeba wypełnić Kartę Klienta, aby wykluczyć czy nie ma przeciwwskazań do wykonania zabiegu.

wyślij zgłoszenie

Dziękujemy !

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego salonu :)

Wypełnij formularz zgłoesznia a nasza konsultantka się z Tobą skontaktuje :)